BAJKA W LIPIU

Oddział Publicznego Przedszkola w Głogowie Małopolskim, mieszczący się w budynku dawnej szkoły w Lipiu to miejsce, do którego uczęszczają dzieci w wieku od 3 do 5 lat. Ten rok szkolny rozpoczął się dla nich wyjątkowo. Pewnego poniedziałku jak zwykle wchodzą do sali, a tam… zupełnie nowy, bajkowy świat. Skąd wziął się on w przedszkolu?


Wszystko to za sprawą inicjatywy dyrektora i pracowników firmy Curtiss – Wright Surface Technologies Sp. z o.o. Sala zajęć dla dzieci została w czasie weekendów całkowicie wyremontowana. Piękne kolory ścian, nowe oświetlenie i bajecznie kolorowe, prześliczne naklejki ścienne sprawiają, że dzieci przebywające w przedszkolu mogą czuć się dosłownie jak w bajce.

Odmieniona sala sprawiła dzieciom bardzo wiele radości. Teraz mogą bawić się i odbywać zajęcia w niesamowitej atmosferze. Wszystko dzięki jednemu w Polsce oddziałowi korporacji Curtiss-Wright, kierującemu nim dyrektorowi Pawłowi Kmieciowi oraz jego asystentce, Izabelli Saidane, którzy wpadli na ten pomysł i zapałem postarali się, aby sprawić dzieciom ten niezwykły prezent, w całości wykonując prace na własny koszt. Przedszkole zawsze stara się, aby jego podopieczni czuli się tam jak w drugim domu, dlatego taka bezinteresowna lokalna inicjatywa jest naprawdę ceniona. Może zrodzi ona podobne pomysły w tak wielu firmach mieszczących się w naszej gminie…?

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.