SPOTKANIA OPŁATKOWE SENIORÓW

Jak co roku w naszej gminie odbędzie się cykl spotkań opłatkowo – noworocznych dla Seniorów, na które serdecznie zaprasza burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj. Spotkania te, organizują Koła Gospodyń Wiejskich, radni oraz członkowie rad sołeckich w miejscowych domach ludowych. Oprawę artystyczną zapewniają dzieci i młodzież szkolna. 


W tym roku, zaplanowano cykl dziewięciu tego typu imprez, podczas których przygotowano dla gości występy jasełkowe, teatralne, artystyczno – taneczne, a także potańcówki i niespodzianki w postaci upominków dla najstarszych mieszkańców gminy. Mieszkańcy Rudnej Małej oraz Pogwizdowa Starego spotkają się już w najbliższą sobotę 12 stycznia. Dzień po nich, swoją uroczystość obchodzić będą Seniorzy z Bud Głogowskich oraz Przewrotnego. Pozostałe miejscowości należące do gminy także zadbały o swoich Seniorów.

Harmonogram  spotkań w gminnych sołectwach:
Hucisko – 05 stycznia, godz. 14.45
Rudna Mała – 12 stycznia, godz. 15.00
Pogwizdów Stary – 12 stycznia, godz. 13.30
Budy Głogowskie – 13 stycznia, godz. 12.00
Przewrotne – 13 stycznia, godz. 12.15
Lipie – 19 stycznia, godz. 15.00  
Styków – 20 stycznia, godz. 14.00
Rogoźnica – 26 stycznia, godz. 15.00
Zabajka – 26 stycznia, godz. 15.00

Obchody Dni Seniora są w naszej gminie bardzo ważną tradycją. Co roku gromadzą rzesze gości. Mieszkańcy aktywnie angażują się w pomoc przy ich organizacji, chcąc w ten sposób podziękować im za ich trud włożony w budowanie społeczności oraz podkreślić ich dorobek i doświadczenie życiowe.

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkim Seniorom udanej zabawy.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.