NOWA AUDYCJA RADIOWA JUŻ DOSTĘPNA

Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowej na temat wydarzeń, jakie dzieją się obecnie w naszej gminie. Tradycyjnie, audycji można wysłuchać na naszej stronie internetowej www.ziemiaglogowska.pl w zakładce „Porozmawiajmy o gminie”. 


Tym razem gośćmi radia Via byli: kierownik Referatu Ośrodka Sportu i Rekreacji – Paweł Ginalski, konserwator zabytków – Jadwiga Bąk, dyrektor MGDK – Dariusz Lewandowski – Socha oraz koordynator akcji „Razem odbudujmy Nową Białą” – Adam Ozimek.

  • Kierownik OSiR opowiedział o pierwszym Zlocie Food Trucków – Żarciowozów, który odbędzie się już w najbliższy weekend – od 9 do 11 lipca na parkingu OSiR, przy ulicy Parkowej w Głogowie Małopolskim.
  • Dyrektor MGDK przedstawił program tegorocznych Dni Głogowa Małopolskiego oraz letnich turnusów wakacyjnych, jakie organizuje placówka. 
  • Natomiast p. Adam Ozimek opowiedział słuchaczom o akcji pomocy pogorzelcom z Nowej Białej, jaka prowadzona jest obecnie na terenie naszej gminy.
  • P. Jadwiga Bąk opowiedziała na czym polegać będzie rozpoczynająca się właśnie renowacja pomnika NMP, znajdującego się na terenie rynku miejskiego w Głogowie Małopolskim.

Zapraszamy!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content