DZIEŃ DZIECKA W ŚWIETLICY ZSWG

Dzień Dziecka jest szczególnym świętem, na które wszystkie dzieci czekają z utęsknieniem. To również doskonała okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że w każdym z nas jest coś z malucha. Wychowawczynie ze świetlicy szkolnej Zespołu Szkół w Wysokiej Głogowskiej zadbały o to, by ten dzień był pełen niespodzianek i niezapomnianych atrakcji.


Po długim czasie spędzonym w domowej izolacji nasi uczniowie szczególnie cenią sobie zabawy zespołowe, dlatego też Dzień Dziecka w świetlicy obfitował w tego typu konkursy i rozgrywki. Tory przeszkód, wyścigi, zabawy słowotwórcze, gry i zabawy zręcznościowe- wszystko to sprawiło naszym podopiecznym wiele radości i wywołało moc pozytywnych emocji! Dobrą zabawę podgrzewały lubiane przez wszystkich formy rywalizacji, a także wzajemna współpraca i pomoc w osiągnięciu celu.

Jedno jest pewne, dzieci wcale nie oczekują wielkich i drogich prezentów. Pomimo, że są małe, rozumieją, że ważniejszy jest spędzony razem czas lub oryginalny pomysł. Doceniają każdą inicjatywę. Ważne, by każdy miał możliwość, we wspólnej zabawie, znaleźć przestrzeń dla siebie i choć przez moment mógł poczuć się kimś wyjątkowym.

Ewelina Brudz, Małgorzata Wąsik, 

wychowawczynie świetlicy w ZS w Wysokiej Głogowskiej

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content