FERIE W SIODLE

Nadchodzi czas zimowego odpoczynku dla najmłodszych. Warto zadbać, aby dzieci miały w tym czasie zapewnione rozrywki pod okiem wykwalifikowanych opiekunów. Gminne kluby jeździeckie wychodzą naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, oferując szereg możliwości.


Ferie zimowe w siodle. Tym hasłem KJ Leśna Wola zaprasza do zapisów na półkolonie, które organizuje w tamtejszej stadninie. Zaplanowano dwa pięciodniowe turnusy w następujących terminach: pierwszy odbędzie się w dniach 11-15 lutego, natomiast drugi od 18 do 22 lutego. Zajęcia dedykowane są dzieciom i młodzieży w wieku od 8 do 12 lat. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w zajęciach jazdy konnej, które odbywać będą się w małych grupach, aby każde dziecko otrzymało tyle uwagi ile potrzebuje. Organizatorzy obiecują pyszną kuchnię, dostosowaną do podniebień najmłodszych.

Zimowisko oferuje także druga stadnina koni działająca na terenie gminy. Klub Jeździecki Zabajka zaprasza wszystkie dzieci  oraz młodzież w wieku od 8 do 17 lat do wzięcia udziału w organizowanych przez niego atrakcjach. Zajęcia przystosowano zarówno dla osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z siodłem, jak również dla zaawansowanych. W programie liczne konkursy, zajęcia i imprezy tematyczne. Dla każdego z uczestników przewidziano godzinę jazdy konnej dziennie. Trwający 10 dni turnus rozpocznie się 11 i potrwa do 21 lutego. Całość przygody zwieńczy wręczenie certyfikatów umiejętności jeździeckich oraz dyplomów ukończenia obozu.

Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się na stronach internetowych klubów jeździeckich Leśna Wola oraz Zabajka.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zimowych turnusach. Niech ferie będą dla najmłodszych nie tylko czasem odpoczynku od nauki, lecz także wspólnej zabawy.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.