GŁOGOVIA W IV LIDZE

Rozegrany w ubiegłą sobotę mecz przeciwko KS Stobierna miał dla Głogovii i jej kibiców ogromne znaczenie. Gra toczyła się bowiem o awans z „okręgówki” do IV ligi podkarpackiej. Mimo trudnych momentów, nasi piłkarze stanęli na wysokości zadania, zapewniając sobie tym samym upragniony awans.


Osiągnięcie postawionego celu nie było łatwe, ponieważ Głogovia zmagała się w ostatnim czasie z licznymi kontuzjami zawodników. Klub nie poddał się jednak przeciwnościom losu i dzięki swojej motywacji oraz ciężkiej pracy zawodników i trenera awansował do IV ligi.

Kibice z zapartym tchem śledzili poczynania zawodników na boisku i dzielnie ich dopingowali. Zacięta rywalizacja między drużynami toczyła się do ostatnich sekund meczu. Mimo tego, że w spotkaniu nie brakowało zwrotów akcji i nerwowych momentów, to Głogovii udało się zdobyć punkt i uzyskać awans.

Przed Głogovią kolejne wyzwanie. Awans do wyższej ligi wiąże się z koniecznością zbudowania silnego zespołu. Zarząd stanął przed koniecznością wzmocnienia szeregów. Chociaż zarys nowego zespołu nie jest jeszcze wyklarowany, to rozmowy już rozpoczęto. Zmiany dotyczą także stanowiska trenera, bowiem z klubem pożegnał się Jacek Sowa – informuje prezes klubu Aneta Ginter.

Fot. Krzysztof Łokaj

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.