GŁOGÓW MAŁOPOLSKI W GRZE PLANSZOWEJ

Takiej gry jeszcze nie było! Podkarpackie Stowarzyszenie dla Aktywnych Rodzin stworzyło bardzo ciekawą grę dla dzieci opisującą atrakcje województwa podkarpackiego. Jedną z atrakcji, która pojawia się na planszy jest również Głogów Małopolski.


Sama plansza to barwny obraz, który w przyjazny sposób przedstawia 20 atrakcji województwa umieszczonych w grze. Dzieci wyruszają w podróż po atrakcjach województwa podkarpackiego, przemierzają je od brzegów Wisły po szczyty Bieszczadów, po drodze dowiadują się o wartych odwiedzenia miejscach, ale przede wszystkim świetnie się bawią. W grze, jako jeden z punktów został umieszczony również Głogów Małopolski. Gra pokazuje kulturalne i przyrodnicze atrakcje Podkarpacia, a zarazem ćwiczy umysł, ciało i umiejętność wyrażania emocji. Dzięki niej najmłodsi dowiedzą się wielu informacji o skarbach Podkarpacia.

Gra została stworzona we współpracy z psychologiem edukacyjnym, a przystępne i intuicyjne reguły pozwalają graczom z łatwością opanować jej zasady. Pudełko zawiera planszę do gry, drewniane pionki i kostkę do gry, 60 żetonów oraz instrukcję z opisem podkarpackich atrakcji. Możliwa gra indywidualna lub zespołowa. Gra to świetna zabawa połączona z nauką, która zapewni każdemu dziecku długie godziny wartościowej rozrywki.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.