GMINNY WIECZÓR KOLĘD

Tradycją w naszej gminie stało się wspólne kolędowanie, dlatego wzorem lat ubiegłych po raz kolejny odbył się Gminny Wieczór Kolęd. W tym roku w kościele pw. Św. Józefa na os. Niwa w Głogowie Małopolskim można było usłyszeć najpiękniejsze kolędy w wyjątkowych aranżacjach.


Niedzielne popołudnie zgromadziło wielu mieszkańców, którzy wysłuchali najpiękniejsze kolędy, pastorałki i utwory o tematyce świątecznej. Na scenie zaprezentowało się wielu artystów – grup, zespołów oraz jeden solista terenu gminy Głogów Małopolski, którzy sięgali nie tylko po znane i lubiane kolędy, ale odkrywali przed słuchaczami mniej popularne i często zapominane świąteczne utwory. Niezwykłe widowisko, piękne stroje i oprawa muzyczna złożyły się niezwykły koncert, który był dowodem na ciągle żywe w naszej gminie bogate tradycje świąteczne.

Podczas Gminnego Wieczoru Kolęd wystąpili: ZPiT „Hanka”, ZPiT „Mali Przewrotniacy” i ZPiT „Przewrotniacy”, Piotr Napieracz, Chór „Cantus” z parafii pw. Św. Józefa na Niwie, Niepubliczne Przedszkole im. Św. Józefa w Głogowie Młp., Zespół wokalny „Złota Nutka” z Wysokiej Głogowskiej, Zespół wokalny „Perełki” ze Stykowa,uczniowie Szkoły Podstawowej w Głogowie Młp., uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Głogowie Młp., Zespół wokalno-instrumentalny z Zespołu Szkół w Przewrotnem, Grupa Teatru Niespodziewanego „Antynuda”, Chór męski „Gloria” z Wysokiej Głogowskiej, Gminna Orkiestra Dęta oraz zespół „Ted Band”.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.