JUTRO OTWARCIE NOWEGO SKLEPU W BUDACH GŁOG.

Już jutro otwarcie nowego sklepu w Budach Głogowskich. Sklep „Delikatesy Centrum” to inwestycja Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Głogowie Młp. Nowoczesny sklep samoobsługowy ma zabezpieczyć podstawowe potrzeby mieszkańców miejscowości.


Oficjalne otwarcie sklepu odbędzie się już jutro, 8 marca o godzinie 7.30 rano. Na początku przewidziano powitanie zaproszonych gości, poświęcenie placówki, a także okolicznościowe przemówienia oraz degustację produktów przez gości. O godzinie 8.00 sklep zostanie otwarty dla klientów, którzy będą mogli w nim zrobić pierwsze zakupy. 

Nowy sklep jest inwestycją własną Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Głogowie Młp. Spółdzielnia przystąpiła do sieci franchasingowej „Delikatesy Centrum”. Sam sklep to obiekt jednokondygnacyjny – parterowy o powierzchni użytkowej 200m2, w którym znajduje się duże stoisko mięsne, nowoczesne lady chłodnicze, regał z owocami i warzywami, szafy chłodnicze na nabiał i napoje. Całe wyposażenie sklepu jest nowe. Sklep zabezpiecza wszystkie podstawowe potrzeby mieszkańców w zakresie artykułów spożywczych, chemii gospodarczej czy kosmetyków.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.