KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ MIKOŁAJEM

Takie akcje sprawiają, że robi się ciepło na sercu. Po raz kolejny motocykliści z Ronin Riders zorganizowali Mikołajki dla Domów Dziecka, w które włączyło się wielu pozytywnych ludzi, chcących dać coś od siebie dla dzieci. W tym roku po raz drugi do akcji dołączyli druhowie z OSP Hucisko.


W dniu 8 grudnia „Mikołajowie” zaprosili podopiecznych Domów Dziecka ze Strzyżowa, Żyznowa, Nowej Sarzyny oraz Dębicy do Domu Ludowego w Hucisku. Tam na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. Niezapomnianą atrakcją była przejażdżka quadami (w sumie dzieci obwoziły 23 metalowe rumaki) oraz pojazd wojskowy BRDM.  To nie koniec. W Domu Ludowym dzieci mogły uczestniczyć w przeróżnych grach i zabawach, a w przerwach między nimi mogły poddać się malowaniu twarzy i skorzystać z przygotowanych posiłków i przekąsek. Najbardziej oczekiwanym momentem była jednak wizyta Świętego Mikołaja, który wraz z Elfami, którzy dla każdego dziecka przyniósł upominek oraz paczki dla Domów Dziecka.

Przygotowanie mikołajek nie byłoby możliwe, gdyby nie włączyło się w nie tylu „Mikołajów”, którzy włożyli w nie tyle serca. Dzięki temu udało się przygotować prezenty nie tylko dla dzieci z Domów Dziecka, ale i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Wysokiej Głogowskiej i Domu Dziecka w Stalowej Woli. Łącznie 165 osób otrzymało mikołajkowy upominek. Najważniejsze jednak jest to, że wciąż tylu ludzi chce uczestniczyć w takich akcjach, w nagrodę licząc jedynie na pełen radości, szczery uśmiech dziecka.

Nie można zapomnieć, że druhowie z OSP Hucisko już nie pierwszy raz pokazują, jak wielkie mają serca. Włączają się w wiele akcji, a wspólnie z Ronin Riders organizują także akcje zbiórki krwi w połączeniu z edukacyjnymi rozrywkami dla rodzin. Od naszej strony do strażaków, jak i wszystkich partnerów kierujemy wielkie: Dziękuję!

Zapraszamy na stronę na Facebooku Ochotniczej Straży Pożarnej w Hucisku, jak i motocyklistów Ronin Riders

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content