KINOWE POPOŁUDNIE Z MGDK

Wraz ze stopniowym znoszeniem obostrzeń sanitarnych, swoją działalność rozszerza  Miejsko Gminny Dom Kultury im. Franciszka Kotuli w Głogowie Małopolskim. Organizuje on szereg konkursów oraz wydarzeń kulturalnych, o których na bieżąco informuje na swojej stronie internetowej www.mgdk.pl.


Wśród tych, które czekają nas w najbliższym czasie, wymienić należy seanse filmowe, które odbędą się już w najbliższą niedzielę – 23 maja. Tradycyjnie, w rolę sali kinowej wcieli się sala widowiskowa głogowskiego domu kultury.

Przygotowano zarówno coś dla młodszych widzów – animowaną wersję pięknej historii opowiadającej o dorastaniu do wiernej miłości, do prawdziwej przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka. Jest to propozycja nie tylko dla dzieci, porusza kwestie dotyczące naszego życia niezależnie od wieku. Film ten, wyświetlony zostanie o godzinie 16:00, potrwa 86 minut.

Tuż po nim, o godzinie 19:00, wyświetlony zostanie nagrodzony aż pięcioma Oscarami amerykański film fabularny. „Kultowy film, oparty na równie kultowej książce”. Potrwa on 128 minut.

Należy pamiętać, że seanse odbędą się zgodnie z obowiązującymi aktualnie zasadami reżimu sanitarnego, przy ograniczonej liczbie miejsc. Wstęp wolny, zapraszamy!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content