KOLOROWE MARZANNY W MAŁEJ GALERII

W Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim trwa obecnie wystawa pokonkursowa „Panna Marzanna – Pożegnanie Zimy”. Już od wejścia zachwyt budzą barwne, wykonane z przeróżnych materiałów piękne Marzanny. Z możliwości obejrzenia tak niecodziennych prac skorzystały m. in. dzieci z Publicznego Przedszkola w Głogowie Małopolskim wraz z paniami opiekunkami.


Jedne mają włosy wykonane ze słomy, drugie z bibuły, a jeszcze inne papierowe spódnice i chusty. Każda kolorowa, różnorodna i jedyna w swoim rodzaju. Jedne spoglądają na nas ze ściany, kolejne przewyższają wzrostem nawet człowieka. To jednak tylko namiastka tego, co obejrzeć możemy na żywo w Małej Galerii MGDK.

W imieniu autorów prac oraz MGDK, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy w godzinach pracy placówki. Można to zrobić do końca kwietnia. Naprawdę warto!

Wystawę obejrzeć można również w domowym zaciszu, bowiem MGDK przygotował specjalny film, w którym zaprezentowano wszystkie prace konkursowe. Jest on dostępny na stronie internetowej placówki: www.mgdk.pl

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content