KOMENDANT POLICJI PRZESZEDŁ NA EMERYTURĘ

Po latach pracy na emeryturę odszedł dotychczasowy Komendant Komisariatu Policji w Głogowie Młp. asp. sztab. Janusz Pustelak. Z głogowskim komisariatem był związany od 2011 roku.


Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Burmistrz Paweł Baj w imieniu swoim i radnych podziękował byłemu komendantowi za współpracę i zaangażowanie w realizację zadań na rzecz poprawy bezpieczeństwa na ternie gminy, życząc powodzenia w realizacji planów po przejściu na emeryturę. Za zaangażowanie i wkład w rozwój gminy były komendant otrzymał pamiątkowy dyplom gratulacyjny oraz został odznaczony Medalem im. Krzysztofa Głowy „Zasłużony dla Miasta i Gminy Głogów Małopolski”.

Asp. sztab. Janusz Pustelak objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Głogowie Młp. w 2011 roku. Swoje doświadczenie w policji rozpoczął od funkcji dzielnicowego, a następnie detektywa w wydziale kryminalnym, by w końcu objąć funkcję zastępcy komendanta jednego z większych komisariatów w Rzeszowie.

Z dniem 1 marca br. stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Głogowie Młp. objął nadkom. Waldemar Jędrzejewski, który dotychczas pełnił funkcję Komendanta Komisariatu Policji Rzeszów – Śródmieście.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.