KONKURS „NASZ WSPÓLNY ŚWIAT 2018”

Ruszyła kolejna edycja konkursu plastycznego „Nasz wspólny świat”, dedykowanego życiu osób niepełnosprawnych. Tym razem dzieci i młodzież mogą pokazać swoje umiejętności artystyczne tworząc prace o żywym tego roku temacie – naszej ojczyźnie.


Miejsko Gminny Dom Kultury zaprasza do udziału w XIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Nasz wspólny świat 2018”. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Wspólny Dom – Nasza Ojczyzna”, a jego celem jest otworzenie się na osoby niepełnosprawne i stworzenie swobodnej interpretacji na temat ich świata.

Swoje prace nadsyłać mogą dzieci i młodzież w wieku od 7 do 15 lat, a konkurs otwarty jest także bez względu na wiek dla podopiecznych Specjalnych Ośrodków Społeczno-Wychowawczych, Środowiskowych Domów Samopomocy oraz innych instytucji społeczno-opiekuńczych z terenu województwa podkarpackiego. Przyjmowane są prace wykonane techniką płaską, tj. rysunek, malarstwo, grafika i kolaż, a termin zgłoszeń upływa 5 października. Specjalnie powołana komisja artystyczna dokona oceny i wyłoni zwycięzców, a rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w domu kultury 31 października o godzinie 11.

Szczegóły na temat udziału w konkursie dostępne są na stronie MGDK www.mgdk.pl

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.