MGDK ZAPRASZA DO KINA

Nie masz jeszcze planów na niedzielne popołudnie, a perspektywa czasu spędzonego na kanapie i oglądaniu kolejnej powtórki serialu wydaje się mało atrakcyjna? Świetnie się składa! Już w najbliższą niedzielę 10 lutego, MGDK zaprasza na wspólne przeżywanie filmowych emocji do sali widowiskowej.


O godzinie 1400 zostanie wyświetlony animowany film familijny, który z pewnością zainteresuje najmłodszych widzów. Perypetie głównego bohatera, który nie do końca utożsamia się z innymi przedstawicielami swojego gatunku wprawią widzów w świetny humor. Tytułowy bohater w humorystyczny sposób przedstawia walkę o przysługujące każdemu – niezależnie od gatunku oraz płci – prawo do bycia sobą.

Po seansie dedykowanym rodzinom z dziećmi, przyjdzie czas na nieco starszych i dorosłych widzów. Bowiem o godzinie 1700 będzie można obejrzeć film o zakochanych. Chociaż ich święto przypada 14 lutego, to już teraz warto wprawić się w „miłosny nastrój”. Przeplatające się w filmie przygody bohaterów z pewnością nam to ułatwią.

Serdecznie zapraszamy do Miejsko Gminnego Domu Kultury!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.