MGDK ZAPRASZA NA SPEKTAKL

Już w najbliższą sobotę – 5 czerwca,  w Miejsko Gminnym Domu Kultury w Głogowie Małopolskim odbędzie się spektakl teatralny w wykonaniu aktorów Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Pierwszy z cyklu spektakli, jakie wystawione zostaną na deskach głogowskiego domu kultury nosi tytuł „Sprawiedliwi. Historia rodziny Ulmów”.


Przedstawia on historię rodziny, która za ukrywanie i pomoc Żydom w czasie II wojny światowej została zamordowana przez Niemców. Reżyserem spektaklu i autorem sztuki jest młody dramatopisarz i reżyser Beniamin M. Bukowski. Bohaterami przedstawienia są małżonkowie Wiktoria i Józef Ulmowie, w których wcielają się aktorzy rzeszowskiego teatru.

Spektakl wystawiony zostanie w sali widowiskowej Miejsko Gminnego Domu Kultury, przy ul. Kard. St. Wyszyńskiego 12 w Głogowie Małopolskim, o godzinie 19:00. Wstęp wolny, należy jednak pamiętać, że ze względu na reżim sanitarny ilość miejsc będzie ograniczona. Bilety dostępne są w sekretariacie MGDK lub bezpośrednio przed spektaklem.

Zapraszamy!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content