NA OTWARCIE SKATEPARKU ZAPLANOWANO POKAZY

Burmistrz Paweł Baj zapowiada: skatepark ma powstać już początkiem października. Prace przy stawianiu obiektu idą pełną parą – skończono już kładzenie twardej nawierzchni.


Prace przy budowie skateparku przy Ośrodku Ruchu i Rekreacji idą w szybkim tempie. Położona już została twarda nawierzchnia, a w kolejnym etapie zamontowane będą urządzenia do ekstremalnej jazdy na rolkach, deskorolkach i BMX-ach. Skatepark już od początku października ma służyć miejscowej młodzieży i dać jej szansę na aktywne spędzanie czasu w wymarzony sposób oraz rozwijanie nowych zainteresowań. To pierwszy tego typu obiekt w gminie.

Burmistrz Paweł Baj informuje:

„Główną atrakcją zaplanowaną na otwarcie skateparku będzie pokaz gości specjalnych m.in. Klaudii Hartmanis, multimedalistki mistrzostw świata w kategorii freestyle slalom na rolkach oraz Konrada Tomaki z grupą z rzeszowskiej szkółki rolkowej „Wodzu”. Fani sportów ekstremalnych będą mogli obejrzeć również ewolucje na hulajnogach, które zaprezentuje lokalna grupa młodzieżowa z Głogowa Młp.”

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.