NIEBIESKIE MOTYLE ZAWITAŁY DO GMINNYCH ŻŁOBKÓW

26 kwietnia bieżącego roku, wszystkie placówki Zespołu Żłobków Gminy Głogów Małopolski, zarówno wychowankowie jak i personel, wzięły udział w akcji #challengeniebieskiemotyle2021, organizowanej przez Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Pawła II w Jarosławiu. Do udziału w akcji Zespół Żłobków został nominowany przez Niepubliczne Przedszkole w Rogoźnicy i w 48 godzin – zgodnie z zasadami wyzwania, wykonał zadanie.


Celem akcji było poszerzanie świadomości na temat autyzmu i przekazanie iskierki przyjaźni osobom z autyzmem i ich rodzinom. Hasło, które przyświecało w tym roku brzmi: JESTEŚMY Z WAMI NIEBIESKIMI MOTYLAMI!

By przekazać taką niebieską iskierkę przyjaźni, tego dnia dzieci i personel ubrali się na niebiesko oraz wykonali prace plastyczne nawiązujące do tematyki akcji. Następnie przekazano do organizatora challenge’u fotorelację z wydarzenia. Do dalszego wykonania zadania nominowaliśmy: Publiczny Żłobek w Krasnem, Gminny Żłobek „Wesołe Krasnoludki” w Jasionce oraz Przedszkole Publiczne Nr 45 w Rzeszowie. Z radością dowiedzieliśmy się, że wskazane przez nas placówki również przyjęły wyzwanie i niebieska iskierka przyjaźni ruszyła dalej w świat.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom naszych maluszków za pomoc w organizacji wyzwania i przygotowanie strojów dla dzieci.

Małgorzata Gorczyca

Dyrektor Zespołu Żłobków Gminy Głogów Małopolski

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content