OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY W LEŚNEJ WOLI

Już jutro w Stadninie Koni „Leśna Wola” rozpoczną się ogólnopolskie zawody w skokach przez przeszkody, w których zawodnicy z całego kraju zmierzą się na hipodromie w ośrodku. Nie zabraknie też atrakcji dla odwiedzających.


Zawody trwać będą od piątku 31 sierpnia do niedzieli 2 września. W sobotnie popołudnie zostanie rozegrany konkurs w ramach Drużynowego Pucharu Polski, a w niedzielę – konkursy finałowe. Goście, którzy zechcą odwiedzić w tym czasie ośrodek, będą mogli sami skorzystać z przejażdżki na końskim grzbiecie lub bryczką.  To już ostatnie zawody w „Leśnej Woli” w tym sezonie, dlatego warto skorzystać z okazji, by spędzić ostatni weekend wakacji w towarzystwie koni. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

W zawodach, będących jednocześnie VII etapem Polskiej Ligii Jeździeckiej, wezmą udział najlepsi zawodnicy z całego kraju. Polska Liga Jeździecka jest prestiżowym cykl em zawodów rozgrywanych w największych ośrodkach jeździeckich w Polsce. Finały zapowiadają się niezwykle emocjonująco – zawodnicy walczyć będą o punkty w klasyfikacji indywidualnej w trzech kategoriach: brązowej, srebrnej i złotej.

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.