PATRZĄC I WIDZĄC

Pod tym hasłem, odbędzie się IX Wojewódzki Przegląd Twórczości Nieprofesjonalnej, do udziału w którym, zaprasza Miejsko Gminny Dom Kultury  w Głogowie Małopolskim.  


Przegląd, dedykowany jest twórcom dorosłym, zajmującym się malarstwem nieprofesjonalnym. Celem konkursu, jest propagowanie różnorodności artystycznej oraz wymiana doświadczeń między twórcami.

Prace można dostarczyć jeszcze tylko do 15 maja bieżącego roku. Wystawę prac konkursowych będzie można obejrzeć w sali wystaw głogowskiego domu kultury, od 17 maja do 15 czerwca bieżącego roku. Łączna pula nagród konkursowych wynosi 2000 złotych.

Przegląd został objęty patronatem honorowym burmistrza Głogowa Małopolskiego Pawła Baja. Organizatorem konkursu jest Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Małopolskim.

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału. W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz zapoznania się z regulaminem konkursu prosimy o odwiedzenie strony internetowej MGDK  http://www.mgdk.pl/

http://www.mgdk.pl/images/plakaty/2019/zapowied_PiW.jpg

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.