„POSZUKIWANIA” – WYSTAWA OBRAZÓW ANDRZEJA KORCA

Zapraszamy na wernisaż wystawy obrazów autorstwa Andrzeja Korca – malarza, który dał się już poznać zarówno w Głogowie, jak i w Polsce i w Europie. Tym razem zawita do Galerii „Szeptanej”.


Wernisaż wystawy o tajemniczej nazwie „Poszukiwania” odbędzie się w piątek 7 grudnia o godz. 18 w Galerii „Szeptanej” przy ulicy Cichej 12 w Głogowie Młp., którą opiekuje się Podkarpacki Klub Entuzjastów Malarstwa.

Andrzej Korzec, malarz profesjonalista, brał udział w wielu sympozjach, plenerach i wystawach w Polsce i krajach europejskich. Był stypendystą Ministra Kultury i Sztuki za 1996/97 rok, a w 2002 Burmistrza Klagenfurtu. Na koncie ma wiele wystaw grupowych i indywidualnych w kraju i za granicą. W spektrum jego zainteresowań znajduje się przede wszystkim człowiek i natura oraz zachodzące w niej zmiany. Uwiecznia postacie, krajobrazy polskie i egzotyczne, a także wiele innych. Wielu zachwyca wielobarwność jego obrazów oraz sposób światłem. Czy słusznie? Warto się przekonać, wybierając się na wernisaż.

Więcej o artyście w zakładce „Wirtualna Galeria”

Zapraszamy na stronę Podkarpackiego Klubu Entuzjastów Malarstwa, aby zobaczyć więcej prac artysty.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.