ROZTAŃCZONY DZIEŃ DZIECKA

Czerwiec to miesiąc wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Jednym z powodów, dla którego najmłodsi darzą go szczególną sympatią jest z pewnością przypadający jego początkiem Dzień Dziecka. Z racji tego, że zbliża się on wielkimi krokami, warto już dziś zadbać, by naszym pociechom tego dnia nie zbrakło niezapomnianych atrakcji.


Naprzeciw oczekiwaniom dzieci wychodzi w tym czasie Miejsko Gminny Dom Kultury w Głogowie Małopolskim, który we współpracy ze Spółdzielczym Osiedlowym Domem Kultury Nowe Miasto w Rzeszowie, zaprasza wszystkich mieszkańców naszej gminy na specjalny koncert taneczny. Już w niedzielę – 2 czerwca, na scenie będzie można zobaczyć występy zespołów takich jak: Akademia Tańca Jazzowego SensDance, Studio Baletowe Balerina, Skorpionki oraz Candies z MGDK.

W imieniu Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Małopolskim oraz Spółdzielczego Osiedlowego Domu Kultury Nowe Miasto w Rzeszowie, zapraszamy wszystkich mieszkańców do sali widowiskowej MGDK na godzinę 19:00. Dla wszystkich mieszkańców wstęp wolny.

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.