RUSZYŁY LETNIE CZARTERY Z JASIONKI

Nowe połączenia w sezonie wakacyjnych lotów czarterowych. Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje bezpośrednie połączenia do Grecji, Turcji, Bułgarii oraz – po raz pierwszy w historii – Albanii.


Oprócz Tirany nowością są loty na grecką wyspę Rodos na pokładzie samolotów linii Ryanair Sun, która w tym roku debiutuje na rynku przewozów czarterowych w Polsce. Łącznie touroperatorzy oferują wakacje w sześciu słonecznych kierunkach, do których można dolecieć bezpośrednio z Jasionki. To greckie Korfu, Rodos i Heraklion, albańska Tirana, turecka Antalya oraz bułgarskie Burgas. Dwa ostatnie kierunki cieszą się największą popularnością, dlatego są obsługiwane dwa razy w tygodniu, natomiast pozostałe – raz na tydzień. Sezon czarterowy potrwa do ostatniej dekady października.

Pasażerom, którzy wolą samodzielnie organizować swój urlop, podrzeszowskie lotnisko proponuje regularne trasy obsługiwane przez Ryanaira. Tego lata, oprócz lotów na Korfu, w ofercie są również cotygodniowe połączenia z Atenami oraz Burgas. Wakacyjną ofertę uzupełniają bezpośrednie loty z Rzeszowa do Tel-Awiwu na pokładzie samolotów PLL LOT.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.