RUSZYŁY ZAPISY NA FERIE ZIMOWE Z MGDK

Chociaż do rozpoczęcia ferii zimowych zostały jeszcze ponad trzy tygodnie już można zapisać się zimowy wypoczynek. Miejsko Gminny Dom Kultury im. F. Kotuli w Głogowie Młp. przygotował 90 miejsc dla dzieci z terenu gminy w ramach feryjnych półkolonii. Zimowy wypoczynek odbędzie się w dwóch pięciodniowych turnusach.


Oferta skierowana jest dla uczniów szkół podstawowych z klas I-VII. W ramach półkolonii instruktorzy będą prowadzić zajęcia o charakterze rozrywkowo-rekreacyjnym oraz edukacyjnym. Przewidziane atrakcje to: m.in. codzienne wyjścia na basen lub lodowisko, zajęcia rekreacyjno-edukacyjne, warsztaty rękodzieła, zajęcia plastyczne, pokaz ratownictwa przedmedycznego, bal karnawałowy. W programie zaplanowano również wyjazd do kina Zorza w Rzeszowie, Teatru Maska, Muzeum Etnograficznego w Rzeszowie i Centrum Zabaw „Kolorowy Świat” oraz warsztaty w Muzeum Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Organizatorzy zapewniają codzienną opiekę od godz. 7:15 do 17:15. W cenę wliczone jest drugie śniadanie i obiad oraz transport, bilety wstępu i ubezpieczenie NNW.

Turnusy:

I turnus: 29 stycznia – 2 lutego 2018 r.

II turnus: 5 lutego – 9 lutego 2018 r.

Koszty:

– 300 zł – za 1 dziecko bez aktualnej karty „Rodzina 3+”

– 275 zł – za rodzeństwo bez aktualnej karty „Rodzina 3+” lub 1 dziecko z aktualną karta „Rodzina 3+”

– 250 zł – rodzeństwo z aktualna kartą „Rodzina 3+”

Terminy zapisów:

– do 22.01.2018 r. na I turnus

– do 29.01.2018 r. na II turnus

Szczegółowe informacje, karty kwalifikacyjne, regulamin, oświadczenia i harmonogramy można pobrać w sekretariacie Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Młp. (nr tel.: 17 86 40 107) oraz na stronie www.mgdk.pl. Zapisy na wypoczynek przyjmowane są wyłącznie w sekretariacie MGDK. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.