SPORTOWY PIKNIK DLA KAŻDEGO

Jesień mija na sportowo dzięki Gminnym Dniom Sportu. W najbliższą niedzielę w Głogowie Młp. po raz kolejny rodziny będą mogły spędzić czas na wspólnej zabawie, tym razem w atmosferze piłkarskiej.


23 września od godziny 15 na stadionie LKS „Głogovii” odbędzie się Sportowy Piknik Rodzinny z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości Polski. Impreza zacznie się od meczu ligowego drużyny Akademii Piłkarskiej „Głogovii”, która zagra przeciwko LKS Jasionka. W międzyczasie przygotowanych będzie wiele ciekawych atrakcji dla przybyłych gości, m.in. różne zabawy sportowe i konkursy piłkarskie dla całych rodzin. Najmłodsi dostaną szansę skorzystania z dmuchanej zjeżdżalni lub skosztowania słodkich przysmaków. Organizowane będą także zabawy animacyjne i malowanie twarzy. Pojawi się również możliwość zagrania w siatkówkę plażową. Ponadto rozegrany zostanie Turniej Piłkarski, w którym o Puchar Burmistrza Głogowa Małopolskiego powalczą dzieci, rodzice i trenerzy.

Piknik ma na celu integrowanie się rodzin oraz propagowanie sportu i aktywnego spędzania czasu wśród najmłodszych mieszkańców gminy.

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.