SPOTKANIE INTEGRACYJNE W WOLI CICHEJ

W ostatnią sobotę, w odnowionym niedawno Domu Ludowym w Woli Cichej zebrało się ponad 150 osób. Wszystko to, za sprawą odbywającego się tego dnia spotkania integracyjnego kół gospodyń wiejskich oraz emerytów i rencistów. Była to okazja do wspólnej zabawy, rozmowy oraz podzielenia się doświadczeniami.


W sobotnim spotkaniu wzięło udział aż 11 kół gospodyń wiejskich, reprezentujących wszystkie miejscowości z terenu naszej gminy oraz koło emerytów i rencistów. Obok najważniejszych tego dnia gości, jakimi byli członkowie kół, pojawili się także przedstawiciele władz oraz gminnych instytucji, a wśród nich między innymi burmistrz Paweł Baj, zastępca Piotr Niedziela, przewodniczący Rady Miejskiej Paweł Ślęzak oraz dyrektor MGDK Dariusz Lewandowski-Socha.

Część oficjalną rozpoczęło przywitanie oraz przemówienia gości.  Głos zabrał między innymi burmistrz oraz dyrektor domu kultury, który korzystając z okazji przedstawił program tegorocznych dożynek. W dalszej części spotkania, odbyły się przygotowane specjalnie na tę okazję konkursy z nagrodami, w których chętnie uczestniczyły wszystkie koła. Na koniec, uczestnicy mogli wziąć udział także w zabawie tanecznej przy dźwiękach ulubionej muzyki.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.