SUKCESY WOKALNE UCZNIÓW ZS W WYSOKIEJ GŁOG.

W październiku, uczniowie Zespołu Szkół  w Wysokiej Głogowskiej wzięli udział w dwóch wojewódzkich konkursach wokalnych. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, zamiast osobistego udziału – uczestnicy zobowiązani byli przesłać nagrania swoich występów. W obecnej sytuacji jest to niewątpliwie doskonała i przede wszystkim bezpieczna alternatywa dla tradycyjnej formy konkursów.


Z wielu względów  – chociażby technicznych, ten rodzaj prezentacji umiejętności młodych artystów jest o wiele trudniejszy, ponieważ nagranie nie oddaje w pełni rzeczywistych możliwości i talentów wokalnych. Tym bardziej cieszy nas fakt, iż reprezentanci naszej szkoły mimo wszystko odnieśli sukces!

Pasja, zaangażowanie i talent nawet w tak trudnych czasach pozwalają dokonać czegoś ważnego! Zachęcamy Was zatem, abyście nie rezygnowali z rozwijania swoich zainteresowań pomimo, a może właśnie na przekór temu co aktualnie przeżywamy.

Oto lista naszych laureatów, którym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów:

– Julia Furman z klasy VIIa – wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Jesienią góry są najszczersze” w kategorii „piosenka bieszczadzka”;

– zespół wokalny w składzie: Natalia Kubas, Magdalena Hess, Malwina Brózda, Daria Poźniak, Diana Dykas, Michał Cyrek z klasy IV oraz Amelia Rogala, Milena Bereś, Patrycja Rzucidło, Jakub Kogut, Filip Kościelny, Dawid Kłonicki, Natalia Węglowska, Wiktor Dryka, Maciej Furman z klasy VIa – III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Polskiej i Obcojęzycznej Piosenki Religijnej „Laudate Deum”.

Małgorzata Wąsik

ZS w Wysokiej Głogowskiej

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content