ŚWIĘTO KOLORÓW W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM

Holi Święto Kolorów to impreza, która z każdym rokiem zdobywa coraz większą popularność. Przywędrowała do nas z Indii, gdzie celebrowana jest w ten sposób radość. Święto Kolorów w tym roku opanowało prawie 200 różnych miejsc, a wakacyjną mapę Polski już na dobre pokrył pył radosnych barw. Już 26 września będziemy mogli wspólnie pokolorować również nasze miasto – Głogów Małopolski.

Jak mówią organizatorzy, kolorowa impreza w Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia „malowanie” się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Warto zaznaczyć, że proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka oraz zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Miejscem imprezy będzie parking przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim, przy ulicy Parkowej 15. Główną̨ atrakcją jest oczywiście barwny puder Holi, którym wspólnie posypiemy się o pełnych godzinach, wszystko wśród uśmiechu i poczucia niesamowitej energii. Zabawie będzie towarzyszyć wspaniała muzyka.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content