TECHNIKUM LOGISTYCZNE ZAPRASZA

Już od września, w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Młp.  ruszy klasa technikum logistycznego pod patronatem firmy Reslogistic, lidera branży logistycznej i magazynowej w Polsce południowo-wschodniej. Dlaczego warto kształcić się w tym zawodzie?


Przyczyn jest wiele. Nikomu w dzisiejszych czasach nie trzeba już przypominać, że solidne wykształcenie oraz fach w ręku są gwarancją dobrej pracy w przyszłości. Wybór głogowskiego technikum skutkować będzie nie tylko solidnym wykształceniem, lecz także zatrudnieniem dla najlepszych absolwentów przez firmę patronacką.

Technikum w Głogowie Młp. zapewnia także idealne warunki do nauki. Dysponuje profesjonalną pracownią logistyki, pracownią materiałową oraz salą przeznaczoną do nauki języków obcych. Bogato wyposażone pracownie oraz specjalistyczne przyrządy to nie jedyne czynniki wyróżniające ZSO na tle podobnych placówek. Przy współpracy z firmą Reslogistic, uczniowie będą mieli zapewnione także płatne staże w jej siedzibie. Na uczniów czekają liczne atrakcje, takie jak bezpłatny wyjazd na międzynarodowe targi logistyki, magazynowania i transportu do Poznania lub Sosnowca.

Uczniowie technikum uzyskają konkretne kwalifikacje zawodowe, które będą mogli wykorzystać w przyszłej pracy:
• organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w procesach produkcji, dystrybucji i magazynowania
• zarządzanie środkami technicznymi podczas realizacji procesów transportowych
• kod zawodu: 333107

Jeżeli jeszcze nie wybrałeś dla siebie odpowiedniej ścieżki kształcenia, zapraszamy do zapoznania się z ofertą Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Młp. oraz do odwiedzenia strony internetowej szkoły:  www.slo.edu.pl

http://slo.edu.pl/images/news/201905/plakatsloglogow-01.png

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.