TRWAJĄ ZAPISY NA WOJEWÓDZKI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

Już po raz trzeci w Głogowie Młp. odbędzie się Wojewódzki Konkurs Kolęd i Pastorałek organizowany przez Szkołę Podstawową im. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Głogowie Młp. Hasłem konkursu jest „Rodzina szkołą odkrywania i rozwijania talentów”. Do 5 stycznia trwają jeszcze zapisy.


W konkursie mogą brać udział zespoły rodzinne złożone z dowolnej liczby wykonawców. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie „Karty zgłoszenia zespołu” i wysłanie jej w terminie do 5 stycznia na adres mailowy lub adres pocztowy organizatora. Konkurs odbędzie się 13 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Głogowie Młp. o godz. 10.00.

Każdy zespół wykona po 2 utwory: kolędy lub/i pastorałki z podkładem muzycznym, żywym podkładem muzycznym lub a’capella. Jury oceni m.in. walory wokalne wykonawców, interpretację utworów jak również pomysłowość i ogólny wyraz artystyczny występu. Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 508 231 574 u Pani Agaty Płonki. Regulamin i karta zgłoszenia na stronie organizatora: http://www.zsglogow.linuxpl.info/zs/

Konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem – w ubiegłym roku zaprezentowało się ok. 50 wykonawców. Nie ma barier wiekowych, liczą się dobre chęci i odrobina kreatywności. Konkurs ma na celu podtrzymywanie tradycji śpiewu kolęd w środowisku rodzinnym. Niech wspólne przygotowanie do konkursu stanie się okazją do odnowienia serdecznych więzi rodzinnych, do radości i dobrej zabawy.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.