TRWAJĄ ZAPISY NA ZAWODY STRONGMAN GŁOGOWSKI MOCARZ

Już po raz trzeci w Głogowie Młp. zmierzą się najsilniejsi. 10 czerwca w ramach obchodów Dni Głogowa Młp. na terenach rekreacyjnych przy krytej pływalni „Wodnik” odbędzie się kolejna edycja zawodów siłowych STRONGMAN – GŁOGOWSKI MOCARZ. Na zawodników czeka sześć konkurencji, a na kibiców duża dawka sportowych emocji. Początek o godzinie 15.30.


W tym roku po raz trzeci Referat Ośrodka Sportu i Rekreacji w Głogowie Młp., siłownia „Wodnik GYM” oraz siłownia ARE YOU READY zorganizują wspólnie jedną z większych imprez sportowych w naszej gminie. W zawodach wezmą udział siłacze amatorzy – mieszkańcy gminy Głogów Młp. oraz osoby spoza gminy, które są klientami siłowni Wodnik GYM i ARE YOU READY.

Uczestniczy zmierzą się w sześciu konkurencjach. Dla zawodników przygotowaliśmy przerzucanie opony o masie 200 kg, zegar – czyli ponoszenie ciężaru z podłoża i pokonanie z nim jak najdłuższego dystansu, spacer farmera, kłodę drwala oraz najbardziej widowiskową konkurencję, czyli przeciąganie samochodu. W tym roku nowością będzie „drewniany paluch”, konkurencja polegająca na podniesieniu drewnianego słupa i obróceniu go o kąt 180 stopni – mówi Paweł Grzywacz, menadżer sportu OSiR w Głogowie Młp.

W ubiegłym roku zawody spotkały się dużym zainteresowaniem zarówno samych zawodników, jak i kibiców, tak więc organizatorzy liczą na duże zainteresowanie imprezą również i w tym roku. Zawody, jak co roku poprowadzi konferansjer imprez sportowych Marek Grzesik.

A warto wziąć udział, bo na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. W puli nagród dla zdobywców trzech pierwszych miejsc znajduje się laptop, smartfon i tablet, miesięczny karnet na siłownię, zestaw suplementów diety, a także puchary i dyplomy. Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas oficjalnych obchodów Dni Głogowa Młp. Szczegóły i regulamin zawodów dostępne na stronie: http://plywalnia.glogow-mlp.pl/

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.