TURNIEJ KLUBÓW PARTNERSKICH WISŁY KRAKÓW

W ubiegłą niedzielę, w Myślenicach odbył się Turniej Klubów Partnerskich Akademii Piłkarskiej Wisła Kraków. Wśród zaproszonych drużyn znalazła się również Akademia Piłkarska Głogovia Głogów Małopolski, która miała okazję zaprezentować swoje umiejętności na profesjonalnym obiekcie.


Akademię Piłkarską Głogovii reprezentowali: Dominik Kamyk, Oskar Żeglicki, Norbert Molęda, Maksymilian Borawiak, Filip Wołowiec, Michał Janusz, Ignacy Bazan, Maksymilian Kosiński oraz Hubert Oliwa. Przedstawiciele głogowskiej akademii zmierzyli się z innymi zespołami w ramach projektu klubów partnerskich realizowanego przez Białą Gwiazdę.

Poziom organizacji i samego turnieju oceniam jako bardzo wysoki. Nasi zawodnicy mieli okazję wziąć udział w profesjonalnych zawodach rozegranych na jednym z najlepszych obiektów treningowych w kraju. Z pewnością było to dla nich cenne doświadczenie i świetna przygoda – powiedział trener koordynator APG, Marcin Madej.

Organizatorem turnieju była Wisła Kraków. Wraz z młodymi piłkarzami, do Krakowa pojechali trenerzy: Aleksandra Kulpińska oraz Krystian Jacek.

 

 

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content