TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ

Zarząd Ludowego Klubu Sportowego Głogovia, zaprasza do udziału w Otwartym Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar prezes Głogovii, który odbędzie się już 27 lipca na stadionie klubu przy ulicy Fabrycznej w Głogowie Małopolskim.

Start turnieju o godzinie 9:00. Zgodnie z zasadami, mecze będą rozgrywane według przepisów PZPS.  Gra będzie toczyć się do dwóch wygranych setów(do 21 pkt.), a ewentualny trzeci set – rozgrywany będzie do 15 pkt. (zmiana stron po 7 pkt. w każdym secie). W razie wycofania się z turnieju – wszystkie wyniki meczów z udziałem danej drużyny zostają zachowane.

System rozgrywek uzależniony będzie od ilości zgłoszonych drużyn i podany zostanie bezpośrednio przed turniejem. Założeniem jest rozgrywanie meczy systemem „brazylijskim” dla 8 zespołów.

Organizatorzy przewidują atrakcje w postaci losowania atrakcyjnych nagród oraz wejściówek na krytą pływalnię. Patronat nad wydarzeniem objął burmistrz Głogowa Małopolskiego Paweł Baj.

Wszystkich zainteresowanych, zapraszamy do kontaktu pod numerami telefonów: 668 499 282 lub 606 923 255.