W GŁOGOWIE ODBIERZESZ PRZESYŁKĘ W PACZKOMACIE

W Głogowie Młp. można odebrać przesyłkę w Paczkomacie. Paczkomat znajduje się przy ul. Joselewicza 1, przy sklepie spożywczym SUPER-SAM Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”. Mieszkańcy gminy mają więc możliwość korzystania z prostego i szybkiego odbioru zamówienia – o dowolnej porze, przez 7 dni w tygodniu.


Paczkomaty to system skrytek pocztowych, podobnych w obsłudze do bankomatów, w których możliwy jest odbiór przesyłki o dowolnej, dogodnej dla adresata porze. Przesyłka jest gotowa do odbioru 24 godziny na dobę, przez siedem dni w tygodniu. Do jej odbioru wystarczy numer telefonu i kod odbioru. O przyjściu przesyłki adresat jest zawsze powiadamiany smsem lub e-mailem.

Za usługę można zapłacić kartą kredytową, przelewem elektronicznym lub przy odbiorze przesyłki, jeżeli wybraliśmy opcję odbioru paczki za pobraniem. Klient może odebrać paczkę w ciągu 3 dni od jej umieszczenia w paczkomacie. Potem zostanie przewieziona do najbliższego oddziału firmy.

Jeśli chcemy mieć też możliwość nadawania paczek i śledzenia naszych przesyłek, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej. Po rejestracji otrzymamy dostęp do managera paczek, dzięki któremu będziemy mogli obserwować każdy etap dostarczenia paczki.

To duże udogodnienie dla kupujących przez Internet, ponieważ odbiorca nie musi czekać na kuriera, lecz sam decyduje, kiedy chce odebrać przesyłkę. Do tej pory najbliższy paczkomat znajdował się w Jasionce.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.