ZAGŁOSUJ NA HEJNAŁ!

Od dziś mieszkańcy gminy Głogów Małopolski mogą głosować na najlepszą według nich melodię hejnału, który będzie odgrywany z wieży ratuszowej w Głogowie Młp.


W konkursie na hejnał biorą udział trzy utwory, na które od dziś można głosować w naszej sondzie internetowej. Jak to zrobić? Wystarczy wysłuchać propozycji umieszczonych na naszej stronie (sonda po prawej stronie) i oddać swój głos na wybraną przez siebie kompozycję. Głosowanie potrwa do końca lutego br. Utwór, który otrzyma najwięcej głosów będzie rozbrzmiewał z ratuszowej wieży codziennie o godzinie 12.00 w południe. Zachęcamy do głosowania!

Możliwość odgrywania hejnału z wieży ratuszowej jest możliwa dzięki pracom konserwatorskim, które w ostatnim czasie zostały przeprowadzone na wieży ratuszowej w Głogowie Młp. Firma konserwatorska zdemontowała stary i zamontowała nowoczesny mechanizm oraz kalibrację zegara na wieży. Zamontowano również nowe oświetlenie Led oraz kurant z możliwością wygrywania melodii. W związku tym mieszkańcy mają możliwość wybrania melodii, która będzie rozbrzmiewać z ratuszowej wieży. Hejnał posiada wiele polskich miast – to jeden z symboli miasta. Warto, aby nowy hejnał stał się również symbolem Głogowa Małopolskiego.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.