ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO W ROGOŹNICY

„Chociaż słońce jasno świeci, trochę smutne są dziś dzieci. Bo koniec roku, przedszkola mija czas, teraz wakacje czekają nas…”

18 czerwca bieżącego roku  w Niepublicznym Przedszkolu w Rogoźnicy odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć minęła zbyt szybko, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.  W uroczystości zakończenia roku uczestniczyli także rodzice, rodzeństwo i bliscy przedszkolaków.


Uroczystość uświetniły tańce, wierszyki i piosenki w wykonaniu wszystkich grup przedszkolnych, tj. Pszczółek, Koników oraz Sówek. W tym roku szkolnym dzieci zaprezentowały się w nowoczesnym repertuarze, który wraz z nauczycielami przygotowali instruktorzy tańca, współpracujący z naszym przedszkolem. Pracując z dziećmi formami aktywnymi nie mogło także zabraknąć utworów z zakresu „ShowPedagogiki” oraz metodyki Batii Strauss. Przedszkolaki radośnie i czarująco prezentowały swoje umiejętności artystyczne, recytatorskie i taneczne – nie zabrakło jednak również elementów wzruszających.

Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania. Dyrektor przedszkola skierowała słowa podziękowania do rodziców oraz osób ze środowiska lokalnego, za szczególne zaangażowanie w różnorodne formy współpracy i bezinteresowne działania na rzecz placówki. Wszyscy dobroczyńcy przedszkola otrzymali pamiątkowe dyplomy, kwiaty oraz upominki. Rodzice przedszkolaków złożyli także podziękowania personelowi przedszkola, dziękując za wychowanie, edukację i opiekę roztoczoną nad ich dziećmi – towarzyszyły temu mnóstwo ciepłych słów, wzruszeń i pozytywne emocje. Po zakończeniu części artystycznej wszystkie dzieci otrzymały  dyplomy oraz nagrody – niespodzianki, a absolwenci wyprawkę pierwszoklasisty – na dobry start w szkolnych progach.

 Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji. Pamiętajcie o nas, o swoim przedszkolu.

Niepubliczne Przedszkole w Rogoźnicy

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.