ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Koniec czerwca to dla uczniów czas podsumowania wyników w nauce i rozpoczęcie upragnionych wakacji. Dzieci i młodzież udadzą się na zasłużony odpoczynek, by po dwóch miesiącach znów powrócić w szkolne mury.


22 czerwca o godz. 15:00 w Miejsko Gminnym Domu Kultury im. Franciszka Kotuli odbyło się pożegnanie grupy starszaków z Publicznego Przedszkola w Głogowie Młp. Dzieci zaprezentowały się w części artystycznej recytując wiersze i tańcząc m.in. poloneza, krakowiaka i twista. Mali artyści spisali się znakomicie, na koniec pożegnali publiczność śpiewając piosenkę „My do szkoły nie pójdziemy”. W pożegnaniu przedszkolaków uczestniczył Burmistrz Głogowa Młp. Paweł Baj, który pogratulował dzieciom wspaniałego występu i zaangażowania oraz życzył bezpiecznych i udanych wakacji.

Uroczyście rok szkolny zakończyli również uczniowie szkół, w szczególności uczniowie klas III gimnazjum oraz Uczniowie Szkoły Muzycznej I stopnia w Głogowie Młp. Mamy nadzieję, że po zasłużonym odpoczynku uczniowie wrócą do szkolnych ławek pełni zapału i energii do rozpoczęcia kolejnego roku szkolnego.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content