ZAKOŃCZENIE SEZONU W LEŚNEJ WOLI

W ostatnią niedzielę wakacji, na hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim odbyły się piąte i zarazem ostatnie już w tym sezonie Ogólnopolskie i Regionalne zawody w skokach przez przeszkody.


Ogromne gratulacje należą się p. Monice Grundkowskiej z KJK Krakus Swoszowice, która na koniu Dhaha wygrała już trzecie w tym roku Grand Prix na lokalnym obiekcie. Drugi Był p. Artur Kufel na klaczy Jastine z WKJ Lublin, natomiast trzecie miejsce również przypadło utalentowanej Amazonce, tym razem na koniu Zirroco Air.

Pierwsze miejsce w Finale Średniej Rundy zdobył p. Grzegorz Nowak z KJK Zatoka, dosiadający konia Sam. Tuż za nim, uplasował się p. Jarosław Koziarowski na Chenet z WLKS Krakus Swoszowice, a trzecia pozycja na podium należała do p. Sławomira Uchwata na Cliff z JKS Pogórze.

W Finale Małej Rundy zwyciężył reprezentant gospodarzy – p. Tomasz Plewa na wałachu Boniek, druga była p. Izabela Strojny na Silvia z WLKS Krakus Swoszowice, a trzecie miejsce wywalczył jej klubowy kolega p. Krzysztof Leśniak na Quattro Hippica.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Stadnina Koni w Leśnej Woli

 

Fot. Roland Mika

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.