ZAPRASZAMY DO GALERII „SZEPTANA”

"Trudna decyzja", Aleksandra Mrozowska; www.pokem.pl

Już w ten czwartek zapraszamy do GALERII „SZEPTANA”, gdzie obejrzeć będzie można wystawę niezwykłych dzieł entuzjastek malarstwa z Podkarpacia. Pokazane będą obrazy autorstwa Zuzanny Drozdowskiej, Haliny Rogozińskiej oraz Aleksandry Mrozowskiej.


6 września 2018 o godzinie 18 rozpocznie się wernisaż wystawy poplenerowej Zuzanny Drozdowskiej i Haliny Rogozińskiej oraz finisaż wystawy obrazów Aleksandry Mrozowskiej. Artystki są członkiniami Podkarpackiego Klubu Entuzjastów Malarstwa, który zrzesza osoby zawodowo nie zajmujące się malarstwem, lecz traktujący je jako hobby. Należą do niego nie tylko malarze, ale i fotografowie. Artyści wspólnie wyjeżdżają na plenery, gdzie szukają inspiracji do swojej twórczości. Warto wspomnieć, że zarówno Zuzanna Drozdowska, jak i Halina Rogozińska zdobyły nagrody w ostatnim VIII Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Nieprofesjonalnej „Patrząc i widząc”, gdzie ich prace zobaczyć można było w głogowskim domu kultury.

Artystki gościć będą w ten czwartek w GALERII „SZEPTANA” w Głogowie Małopolskim, znajdującej się przy ulicy Cichej 12. Serdecznie zapraszamy na wystawy, a także do zapoznania się z twórczością artystek na stronie www.pokem.pl

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.