ŻARCIOWOZY W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM

Już za dwa tygodnie – w weekend od 9 do 11 lipca, na parkingu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim odbędzie się pierwszy w naszej gminie Zlot Food Trucków. Różnorodne dania, smaki, kuchnie z całego świata, a wszystko to podane prosto z „mobilnych kuchni” na wolnym powietrzu.


Zloty Food Trucków z roku na rok zyskują coraz większą popularność. Tzw. bary na kółkach, będące jeszcze niedawno jedynie elementem obstawy koncertów i innych tego typu wydarzeń, obecnie same przyciągają rzesze chętnych do wypróbowania serwowanych przez nie potraw. Wydarzenia tego typu są świetną okazją, by w jednym miejscu móc cieszyć się ogromnym wyborem dań z kuchni całego świata, których nie mamy okazji wypróbować na co dzień. Co warte podkreślenia – wszystko to w przystępnej cenie.

Podczas gdy dorośli będą próbować dań z food trucków, dzieci z pewnością nie będą się nudziły, bowiem przygotowano również atrakcje dla najmłodszych. Do ich dyspozycji będą m. in.: dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnie, baseny z kulkami, eurobungee oraz malowanie twarzy. Atrakcje dla dzieci zapewni Kids Air Fun.

Program imprezy prezentuje się następująco:

Piątek – 9 lipca

9:00-12:00 – przyjazd Żarciowozów

15:00 – rozpoczęcie sprzedaży

23:00 – zakończenie sprzedaży

Sobota – 10 lipca

12:00 – rozpoczęcie sprzedaży

13:00-16:00 – atrakcje i zabawy dla dzieci

22:00 – zakończenie sprzedaży

Niedziela – 11 lipca

12:00 – rozpoczęcie sprzedaży

13:00 – 16:00 – atrakcje i zabawy dla dzieci

20:00 – zakończenie sprzedaży

23:00 – 00:00 – wyjazd Żarciowozów

Współorganizatorem wydarzenia jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głogowie Małopolskim. Serdecznie zapraszamy!

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.
Skip to content