ZAWODY W LEŚNEJ WOLI

W miniony weekend na hipodromie Stadniny Koni „Leśna Wola” w Głogowie Małopolskim odbyły się Ogólnopolskie i Regionalne Zawody w Skokach przez Przeszkody. W imprezie wzięło udział ponad 115 zawodników z całej Polski oraz 10 ze Słowacji, którzy wystąpili na 195 koniach.


Najbardziej widowiskowy z niedzielnych konkursów – Grand Prix o puchar firmy Developres, zakończył się zwycięstwem Moniki Grundkowskiej na koniu Dhaha. Drugie miejsce zdobył Bartosz Kut na Conlou, a trzecie Michał Tyszko na koniu Colinero.

Pierwsze miejsce w Finale Średniej Rundy zdobyła Magda Kamińska dosiadająca konia Dreamy M. Tuż za nią, uplasował się Jarosław Koziarowski na Chenet, a trzecie miejsce zajął Paweł Kaliciński na Guus van’t  Kattenbos.

Finał Małej Rundy należał do Dominika Słodczyka oraz konia Rossa. Paweł Kaliciński na Willie był drugi, a trzecie miejsce zajęła Emilia Szojda na Campino Burme. W finale Rundy Młodych Koni 6 – letnich, najlepsza okazała się Iwona Feliksiewicz na Cuba Libre. Wśród koni 5-letnich wygrał Jaction Breaker RV którego dosiadała Joanna Pomiankowska, zaś w finale 4-ro latków, zwyciężyła Natalia Koziarowska na Kleopatra Progres.

Już teraz, zapraszamy na kolejne zawody w Leśnej Woli, które odbędą się 30 sierpnia.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.