ZSO ZAPRASZA W SWOJE PROGI

Jak co roku, absolwenci szkół podstawowych oraz gimnazjum zmagają się z wyborem odpowiedniej dla siebie szkoły średniej. W dniu dzisiejszym rozpoczął się okres składania wniosków o przyjęcia kandydatów. Jedną z możliwości jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Głogowie Małopolskim, który w nadchodzącym roku szkolnym rozszerzył swoją ofertę edukacyjną o technikum logistyczne.


W roku szkolnym 2019/2020 głogowska szkoła średnia przeprowadzi rekrutację dla absolwentów szkół podstawowych oraz osób, które ukończyły gimnazjum. W planach, jest utworzenie czterech profili licealnych klas pierwszych (w każdym z roczników). Będą to profile rozszerzające przedmioty takie jak: język polski-język angielski-historia, biologia-chemia-matematyka, matematyka-fizyka-informatyka oraz matematyka-geografia-język angielski.

Obok klas licealnych, ZSO planuje we współpracy z firmą Reslogistic utworzenie klasy technikum logistycznego.  Technik logistyk, to nowoczesny zawód, dedykowany osobom kreatywnym oraz posiadającym zdolności planowania różnych przedsięwzięć. Obecnie, jest to jeden z najbardziej poszukiwanych zawodów na rynku pracy. Patronat nad klasą obejmie firma Reslogistic, mająca swoją siedzibę w Parku Logistycznym Rogoźnica. Taki wybór ścieżki kształcenia sprawi, że edukacja będzie dostosowana do wymagań gospodarki i rynku pracy. Uczniowie tego profilu, będą mieli także zapewnione wakacyjne staże zawodowe w wymiarze 300 godzin na jednego ucznia. Jednak najbardziej zachęcająca do wyboru tej formy kształcenia, jest gwarancja zatrudnienia najlepszych absolwentów technikum przez firmę Reslogistic.

Nadal nie wiesz, jaką szkołę wybrać? Zapraszamy na Dzień Otwarty ZSO, który odbędzie się 22 maja bieżącego roku. Więcej szczegółów na temat szkoły oraz jej oferty, znaleźć można na stronie internetowej  http://slo.edu.pl/

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.