Porozmawiajmy o gminie

Zachęcamy naszych czytelników oraz wszystkich mieszkańców gminy Głogów Małopolski, do śledzenia nowego cyklu audycji radiowych w radiu Via, w którym poruszone zostaną aktualne, najważniejsze dla mieszkańców naszej gminy tematy.  

W ramach audycji „Podkarpacie lokalnie, Głogów Małopolski – gmina wielu szans”, przed mikrofonem radia Via pojawiać się będą się goście z naszej gminy, którzy opowiedzą o danym projekcie bądź inwestycji.

Poniżej znajdziecie Państwo dotychczasowe rozmowy, w których poruszone zostały tematy:


Rozpoczęcie roku szkolnego i programy dla dzieci takie jak „Bezpieczna droga do szkoły”.  Informacja o programie utylizacji azbestu i dofinansowaniu dla jednostek OSP w dodatkowy sprzęt ratowniczy. Jak zmieni się gmina po 1 stycznia 2020 r.? Zapraszamy do wysłuchania.

Rozmawiał Paweł Baj – burmistrz Głogowa Młp.

 


 

Inwestycje i projekty w Gminie Głogów Małopolski. Rozmówcami byli: p. Dariusz Lewandowski Socha – dyrektor MGDK, p. Paweł Ślęzak – kierownik EkoGłog SP. Z O.O. oraz p. Edyta Bajek – kierownik Dziennego Domu Pomocy Senior-Wigor w Budach Głogowskich;

 


 

Dzienny Dom Pomocy w Budach Głogowskich. Rozmówcą była p. Edyta Bajek – kierownik Dziennego Domu Pomocy Senior-Wigor w Budach Głogowskich;

 


 

Jubileusz Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej oraz Publiczne Przedszkole w Głogowie Małopolskim. Rozmówcami byli: p. Robert Borkowski – dyrektor MGBP oraz p. Małgorzata Jodłowska – dyrektor Publicznego Przedszkola w Głogowie Małopolskim.

 


Serdecznie zapraszamy do wysłuchania audycji oraz śledzenia cyklu na bieżąco.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.