RĘKODZIEŁO I FOTOGRAFIA W MGDK

W imieniu Miejsko Gminnego Domu Kultury w Głogowie Małopolskim zapraszamy wszystkich miłośników sztuki, zarówno tej profesjonalnej jak i amatorskiej do obejrzenia dwóch wystaw, które otwarte są obecnie dla zwiedzających.


Ściany Małej Galerii zdobią prace wykonane podczas zajęć plastycznych oraz warsztatów rękodzieła artystycznego w minionym roku szkolnym w MGDK. Wśród prac, znaleźć można takie perełki jak ręcznie zdobione kubki oraz filiżanki. Znajdują się tam także prace wykonane techniką malarstwa na szkle oraz wyklejanki. Tematyka prac jest bardzo różnorodna, od zwiastujących wiosnę bocianów, przez wielkanocne zające i jajka, aż po podwodne przygody ryb i syren. Wystawę można podziwiać do końca września w godzinach pracy domu kultury.

Dużą salę wystawową przepełniają prace p. Roberta Głogowskiego. Wystawa nosi tytuł „Przenikanie 2019”. Znajdziemy wśród nich między innymi fotografie przedstawiające ukazaną w różnych porach roku naturę. Tematem innych jest architektura lub rzeźby. Obejrzeć ją można do 4 października.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia MGDK.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.